Casa Pe Na Areia No Campeche Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Pe Na Areia No Campeche Villa Florianópolis legfeljebb 5 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Campeche-sziget, 2 km-re található.
Az Estádio Aderbal Ramos da Silva 6 km-re, a Campeche Beach pedig egy 16 perces sétára van a Florianópolis városi villától.
Az egy 16 perces sétára lévő Restaurante Pequeno Principe brazil ételeket kínál. A vendégek továbbá a Rua Auroreal buszállomást egy 900 méteres távolságra találják a Florianópolis városi ingatlantól.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Pe Na Areia No Campeche Villa milyen messze van a Florianopolis-Hercilio Luz nemzetkozi repülőtértől?
A Florianopolis-Hercilio Luz nemzetkozi repülőtér és a Casa Pe Na Areia No Campeche Villa között 5 km távolság van. - ❓
A Casa Pe Na Areia No Campeche Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Pe Na Areia No Campeche Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Pe Na Areia No Campeche Villa biztosít konyhát?
A Casa Pe Na Areia No Campeche Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a nyaraló ablakaiból?
A nyaraló kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Pe Na Areia No Campeche Villa vendégei vagyunk?
Florianópolis nevezetességei közé tartozik a Praia do Novo Campeche és az Estádio Aderbal Ramos da Silva, amelyek 3 km-re, illetve 4 km-re találhatók a Casa Pe Na Areia No Campeche Villa területétől. Ezenkívül a Lagoa Pequena (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.